MEISSA
Uważaj na nioryginalne produkty Mi-Light. Upewnij się, że kupujesz oryginalny produkt! Dowiedz się więcej

System Mi-Light

Stworzony z myślą o każdej taśmie

Steruj taką ilością sterowników jaką chcesz system strefowy stwórz i kontroluj do 4 stref dowolna ilość elementów w strefie System niestrefowy Kontroluj jedną strefę jeden pilot do jednego sterownika OBA DZIAŁAJĄ TAK SAMO NIEZAWODNIEpilot umożliwia płynne rozjaśnianie i ściemnianie podłączonej taśmy LED

dzięki dotykowemu pierścieniowi Piloty do taśm kolorowych umożliwiają płynną zmianę barwy

Do wyboru jedna z 16mln barw

Produkty Mi-Light możesz pogrupować, tak jak będzie Ci wygodnie. W każdej strefie możesz dać dowolną ilość elementów tego systemu.  W celu dodania produktu do grupy wystarczy trzykrotnie wcisnąć klawisz grupy zaraz po podłączeniu zasilania.

 Możliwość współpracy z Hubem Wi-Fi Mi-Light oraz sterowanie  z poziomu smartfona (zakup Huba Wi-Fi na pozostałych aukcjach). Dzięki bezpłatnej aplikacji ( MiLight - dostępna na system Android  i iOS ) dostosowanej do wyglądu poszczególnych pilotów z tej serii, możesz w łatwy i szybki sposób dostosować natężenie i barwę światła oraz włączyć efektowne tryby dynamiczne. Można nadać indywidualne nazwy stref oświetlenia, np. sypialnia, kuchnia, salon, itp.

Sterowanie telefonem - Nie możesz znaleźć pilota? Nie musisz już szukać. Nie pamiętasz czy zgasiłeś światło wychodząc z domu? Już nie musisz wracać, by to sprawdzić! Wszystko zrobisz  z poziomu smartfona, nawet poza domem. Nawet  z innego miasta.

do taśm RGB Do taśm RGBW do taśm RGBWW do taśm CCT do taśm jednokolorowych

Sprawdź produkty